LogiMap s.r.o.
GPS monitoring a GPS sledování vozidel

Online sledovací systém

Získejte okamžitý přehled o pohybu Vašich vozidel, včetně historie, automatické knihy jízd a výpočtu stravného. Při ztrátě signálu systém automaticky doplní trasy.

Sledování spotřeby paliva

Naše technologie umožňuje efektivně sledovat, optimalizovat spotřebu paliva
s přesností až 0.5% a zabránit tak krádeži paliva. Pro zobrazení využíváme
podrobných grafů a reportů. Okamžitý přehled o úbytku spolehlivě doručínotifikace. Využíváme pokročilé technologie na principu ultrazvuku,
případně sběru dat z datových sběrnic.


Včasné varování, alarmy

Při vývoji je kladen důraz především na rychlost a odezvu. Budete upozorněni na překročení rychlosti, pohyb mimo povolenou pracovní dobu, blížící se servis a nebo nutnou technickou prohlídku.

Správa vozového parku

Zapisujte údaje o Vašich vozidlech, tankování a nebo servisních prohlídkách. Získejte přehled o tom, kdo s vozidlem jezdí, a který řidič jezdí úsporněji. Vaše společnost nyní má přehled o aktuálních nákladech na provoz. Porovnávejte Vaše vozidla a zjistěte, které je efektivnější.

Jednoduchá montáž

Naše zařízení nevyžadují složitou montáž, pro instalaci palivových čidel není potřeba provádět žádný zásah do existující kabeláže, ani mechanického provedení.


Satelitní zabezpečení vozidel

Zabraňte krádeži vozidla, za pomocí blokace startování motoru. Na Vaše mobilní zařízení doručíme zprávy o možném napadení Vašeho vozidla díky vibračnímu detekčnímu senzoru, informujeme o stavu motoru, baterie, teplotě či identifikujeme otevřené a zavřené dveře. Součástí našich zařízení je vždy integrovaná baterie, která zajišťuje chod zařízení při zásahu do kabeláže či odpojení od napájení.

Optimalizace pro různé dopravní prostředky

LogiMap zajišťuje univerzálnost použití ve vozidlech, jednostopých vozidlech, nákladních vozidlech, zemědělských strojích, námořních jachtách. Výjimkou nejsou třeba i jízdní kola. Sledovat lze prakticky cokoliv, třeba i nádrž s palivem nebo chladící box.

Šetříme Váš čas

Ovládání aplikace je velice jednoduché a vhodné pro začátečníky. Prohlížejte systém bez čekání, aplikace okamžitě reaguje a zobrazuje požadované informace. Automatické reporty s možností nastavení zasílání na různé e-mailové adresy zajistí doručování potřebných informací bez návštěvy systému.

Proč LogiMap?

Kompletní vlastní řešení

LogiMap vytváří a poskytuje kompletní řešení pro monitorování dopravy. Řešení integruje sledování a zároveň kontrolu stavu objektů, která nám umožňuje dodávat komplexní a kvalitní služby. Jsme schopni realizovat řešení na míru!

Expertní úroveň v dopravní telematice

Vzhledem k vysoké kvalifikaci našich zaměstnanců jsme úspěšně realizovali řadu komplexních projektů v rámci ČR. Společnost se angažuje v několika odvětvích dopravy — expresní, kamionová, lodní. Vycházíme vstříc nejen společnostem, ale i fyzickým osobám.

Efektivní komunikace na všech úrovních

Naši manažeři a zaměstnanci technické podpory jsou vždy připraveni hovořit přímo s pracovníky Vaší společnosti, a tím zajistit včasnou komunikaci a přesné informace. Pracujeme na osvědčených postupech v historii IT podnikání.

Chcete mít neustálou kontrolu nad firemními automobily?

Monitoring objektů zajistíme na míru, s využitím moderního systému LogiMap. Sledovací systém GPS vám nabídne efektivnější jízdu, kontrolu i bezpečnost. Sledování vozu s GPS je dnes moderní a rozhodně se vyplácí.

Novinky

Integrace TimoCom®

LogiMap je nyní partnerem německé společnosti TimoCom®!
Dnes nám bylo potvrzeno dokončení implementace sdílení poloh v partnerském systému.
Integrace umožňuje zobrazovat polohy Vašich vozidel uvnitř systému TimoCom®, címž získáváte konkurenční výhodu.

13. 7. 2016

Soutěž „Dárek pro mazlíka“

Máte v garáži, doma anebo v kapse svého mazlíka? Tak práve pro Vás jsme vymesleli tuto jednoduchou soutěž, ve které můžete získat dokonce až tři dárky. Pokud se zúčastníte všech slosovaní najednou, získate následující dárky od naší společnosti.

10. 12. 2015

Spustili jsme Facebook stránky

15. 11. 2015

Nový vzhled internetových stranek

10. 9. 2015

Přehled námi nabízených služeb

Ozveme se Vám
Zanechte nám kontakt a my se Vám ozveme,
až budete mít volno.

Celé jméno
Telefon
Kdy máte volno?