Nejpokročilejší technologie pro monitorování paliva

Ultra

Zařízení Ultra

Tento ultrazvukový senzor hladiny paliva využívá ultrazvukové detekční technologie pro zjištění výšky paliva v nádrži a následně po zpracování vnitřním obvodem je výstupem elektrický signál. Ultrazvukové senzory jsou umístěny na vnější straně u dna nádrže, proto není potřeba zařízení s detekcí hladiny paliva ve vozidle napřímo propojovat, proto je možná přesná detekce hladiny paliva. Zařízení by mohlo být použito v mnoha typech vozidel pro sledování a měření hladiny paliva, Je možno kombinovat zařízení s GPS/GPRS technologií přes software správní platformy pro lepší kontrolu vozidel a zabránění krádeže paliva a úspory nákladů na provoz.

Přesnost měření

Vyměřená data mají měřítko v 0.1mm a přesnost měření je ±0,5%. Ultrazvukový senzor je schopen zaznamenávat teplotu od -40°C do +80°C a je navržen, aby fungoval naprosto spolehlivě za vysokých či nízkých teplotních podmínek.

Dobrá stabilita

Zařízení používá nejnovějších ultrazvukových bezkontaktních technologií. Oproti tradičním kontaktním typům měření paliva pomocí plovacích, tlakových nebo magnetických způsobů nepřijde do kontaktu s palivem, a proto je zaručena dlouhá životnost a stabilita.

Jednoduchá instalace

Montáž se provádí bez zásahu do palivové soustavy vozidla. Vyhodnocovací centrum se instaluje většinou do kabiny vozidla, čidlo však je přilepeno zespodu nádrže za pomocí speciálního lepidla, které je použitelné pro kovové, ale i plastové nádrže. Vyhodnocovací centrum má schopnost detekce jakéhokoliv zásahu do instalace čidla.

Jednoduché využití

Toto zařízení jsme navrhovali tak, aby bylo možné jej využít v široké škále komunikačních prostředků. Zjistíte, že v kombinaci s běžnými GPS/GPRS komunikačními moduly může vaše společnost dosáhnout většího úspěchu mezi uživateli díky přesnému určení výšky paliva.

Vysoká antistatická vlastnost (EMC)

Dokáže pohltit většinu elektrostatického rušení vzniklého jednotlivými díly vozidla a to i elektrického výboje blesku.

Alarm

Možnost propojení s externím klaksonem vozidla a zaznění v případě krádeže paliva, nebo přerušení palivové hadičky.